Пн - Пт, 8.00 -19.00

(068) 283 87 40


Вступ 1 клас 2021

Пн - Пт, 8.00 -19.00

(068) 283 87 40


Вступ 1 клас 2021

Наші педагоги

Наша гордість - вчителі! У нас працюють лише ентузіасти своєї справи та високваліфіковані професіонали. 
Щодня команда працює над своїм професійним зростанням і впроваджує найкращі новітні методики та практики у педагогіці. Кожен учитель має простір для власного самовираження і водночас перебуває під супроводом кваліфікованого освітнього технолога, що задає загальний напрямок та темп освітньому процесу в "Академії Інтелекту". Ми разом навчаємось новим технологіям та методам і всією командою педагогів досягаємо мети: надаємо грунтовну академічну освіту нашим учням та вихованцям.

Illustration

Солдатова Ірина

Завуч з навчальної частини, освітній технолог
Пані Ірина спеціаліст високого рівня з 30-ти річним досвідом роботи в приватних та державних навчальних установах.Пані Ірина - сердце всього педагогічного колективу, що надихає, підтримує та керує усім навчальним процесом школи “Академії Інтелекту”.
Пані Ірина має досвід роботи вчителем та 20-ти річний досвід роботи завучем. Має педагогічні звання “старший учитель” , “учитель-методист”. Постійно вдосконалює свої знання, завжди в пошуку нових методик у навчанні, Сертифікований спеціаліст з ”Прав людини в освітньому просторі”, “Недискримінаційного підходу в навчанні”, “Освітніх елементів критичного мислення”.

Illustration

Кирилюк Ірина

Учитель початкових класів
Пані Ірина має вищу профільну освіту та більше 12-ти років різноманітного педагогічного досвіду, такі як: педагог молодших класів, педагог-організатор, заступник директора з навчально-виховної роботи та вчитель історії. Також має більше 10-ти нагород, дипломи за участь у профільних конкурсах та програмах.

У своїй роботі впроваджує технології й методики особисто-орієнтованого, компетентнісного та інтегрованого навчання, виховання і розвитку учнів, що надають змогу дитині далі жити в соціумі та вчитися в основній школі.

"Чому мені подобається працювати в школі? Тому, що я живу в дивовижному світі, який не дає мені зупинятися ні на мить, де сьогоднішній день не схожий на вчорашній, де кожна секунда - це пошук нового, шалено цікавого. Тут весь час треба бути цікавим для оточуючих і залишатися таким завжди, де необхідно бути вічним двигуном і генератором ідей,задумів."

"Я отримую справжню насолоду і здоровий азарт, коли на уроці діти відповідають навперебій, коли намагаються висловити свої думки, коли загоряються в їхніх очах іскри радості. Іноді мені кажуть, що неможливо любити чужих дітей, але як тоді назвати ті почуття, з якими йдеш в клас?!..."

"Це і передчуття нового дня з новими відкриттями; і бажання здивувати, побачити палаючі очі; можливість обмінятися частинкою тепла і турботи; врешті-решт, отримати заряд безпосередності, відкритості, бажання навчитися ще чогось. І в цей момент я усвідомлюю, що те, як складеться шкільне життя дитини, залежить багато в чому від вчителя, а значить - від мене.
І я багато думаю про те, як допомогти дитині в самому початку його шляху, його розвитку, в його розумовому і духовному зростанні, і становленні.Тому, в цьому світі уживаються тільки найтерплячіші, щирі, відповідальні, найдобріші, цікаві та яскраві люди! Адже це особливий світ - це світ дитинства!"

Illustration

Мальована Ольга

Учитель початкових класів
Пані Ольга - справжній професіонал своєї справи. Як вчитель початкових класів вона добра, чуйна. До неї прислухаються діти, поважають батьки та колеги.
Пані Ольга має 36 років педагогічного стажу, вищу категорію та звання старшого вчителя.ЇЇ учні неодноразово перемагали у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах.Вже декілька років являється сертифікованим педагогом за проєктом “Інтелект України”.Постійно проходить додаткові навчання та вдосконалюється як спеціаліст.Головний результат її плідної роботи - це досвідчені учні, котрих вона якісно готує до середньої школи.

Illustration

Калюжна Людмила

Учитель початкових класів
Пані Людмила - професіонал своєї справи з величезним серцем та душею.Має профільну вищу вищу освіту та майже 20 років педагогічного стажу.Пані Людмила - креативний та різносторонній педагог, має досвід роботи методистом закладу Будинку культури та керівника творчого гуртка, організовувала та проводила культурно освітні проекти, зі своїми учнями та вихованцями брала участь у різних конкурсах, де неодноразово ставали переможцями.І всі свої знання та вміння зараз передає дітям. 
"Перший наш свідомий і глобальний вибір - вибір професії. Любов до дітей визначила мою професію одразу.Разом з дітьми по-новому навчаюсь, навчаюсь у дітей бути відкритою, навчаюсь у них вмінню радіти, вмінню нестандарто мислити, вмінню просто жити!!!”

Illustration

Окатова Олена

Учитель початкових класів
Пані Олена має профільну вищу освіту, педагогічний стаж більше 10-ти років, шалену любов до дітей та професії.
Має досвід роботи в комерційних організаціях на керівних посадах, що дозволяє нестандартно підходити до рішення багатьох задач і навчати цьому ж своїх учнів.
У своїй роботі використовує провідні методики роботи з дітьми молодшого шкільного віку та креативний підхід у всьому: від підготовки до уроків до організації дозвілля для дітей.
В Академії Інтелекту має успішний досвід організації дитячого літнього табору та є автором програми "Табіру професій".
"Моя місія, як сучасного вчителя, — не тільки передавати знання, а й бути фасилітатором, модератором, помічником, щоб навчити дітей самостійно здобувати інформацію, легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж усього життя.
Я прагну, щоб мої учні прямували шляхом, на якому стануть незалежними, з широким світоглядом, будуть критично мислити та з легкістю вирішувати проблеми, а також віддано розвиватимуть свої таланти. Саме так, вони будуть створювати кращу версію, як самих себе, так і суспільства.
Я вчитель, який збагачує розум і душу молодої людини, хто відкриває перед нею невичерпну силу знань і безсмертних моральних цінностей. Я прагну, щоб молодь була сильною, розумною, меткою." 

Illustration

Грищенко Світлана

Учитель початкових класів

Пані Світлана має вищу профільну педагогічну освіту та величезну наснагу до самоосвіти й вивчення нових методик у педагогіці.
Останні роки вивчала та досліджувала тему: ''Розвиток критичного мислення молодших школярів''.
У своїй роботі використовує інтегровані заняття, колективні та індивідуальні методи проектів на уроках.
Пані Світлана твоча особистість і спонукає до цього своїх учнів.

“Мені подобається займатися з дітьми,розкривати їхній потенціал,розвиваючи при цьому їхнє критичне мислення та творче бачення світу.”

Illustration

Нонік Ірина

Учитель англійської мови
Пані Ірина має педагогічний досвід більше 15-ти років, любов до дітей та вивчення мов.Рівень володіння англійською мовою підтверджений дипломами, курсами та сертифікатами (Oxford University, British College Course, Cambridge Teaching Course,Cambridge Assessment Centre).
Учні пані Ірини неодноразово ставали призерами олімпіад та здобували перші місця МАН .            
"Для мене Академія - це місце, де кожен вчитель створює успішне майбутнє розвиваючи, знання молодого покоління, їх переконання та світогляд."  

Illustration

Нікітіна Наталія

Учитель англійської мови
Пані Наталя має професійний досвід викладання англійської мови понад 20-ть років.Має міжнародний диплом вчителя англійської CELTA від Кембриджського університету з підготовки й атестації викладачів. В своїй роботі пані Наталя знаходиться в постійному пошуку шляхів спрощення навчання й зацікавлення учнів.   "Без викладання англійської дітям, не уявляю свого життя.. Працювати із дітьми цікаво, кожне заняття - це співпраця, а не тотальне навчання.На уроках ми зайняті не тільки опрацюванням матеріалу за програмою, але й знаходимо можливість поділитися власними інтересами та уподобаннями. Нещодавно отримала повідомлення від мами учня: "Дякую, що ти любиш дітей, вони це відчувають".Від себе додам, що я люблю і дітей, і свою роботу."

Illustration

Захарченко Ольга 

Учитель англійської мови
Пані Ольга має вищу освіту за спеціальностями: "Філологія" та "Переклад англійської та німецької мов", а також досвід викладання понад 10-ти років.

Володіє міжнародними сертифікатами TEFL та TESOL.

Пані Ольга має успішний досвід підготовки учнів до ЗНО та вступу до ВНЗ, в тому числі закордонних.

На уроках застосовує стандартні та інтерактивні методи з використанням відео- та аудіоматеріалів.

"Люблю дітей та роботу з ними. Мені подобається викладати та бачити результати дітей.

В першу чергу, учням повинно бути комфортно на заняттях. Вони не мусять боятися зробити помилку, так як це частина навчання.

Найкраще в моїй роботі - це бачити зростання своїх учнів, їхні успіхи та знати, що ти причетний до цього."

Illustration

Бондаренко Максим

Учитель англійської та німецької мов
Пан Максим має вищу педагогічну освіту, досвід роботи вчителем у Німеччині та неабиякий досвід репетиторства.Тривалий час займався волотерством, тож набуті цінності взаємодопомоги та підтримки зараз передає своїм учням.
Пан Максим творча особистість:гарно грає на гітарі та вміє домовлятись з дітьми.В “Академії Інтелекту” його надихають на роботу діти, колеги та навколишній ліс.

Illustration

Циглер Наталія

Учитель німецької мови

Пані Наталія має вищу профільну освіту, володіння мовою підтверджено сертифікацією у австрійському педагогічному університеті. Рівень володіння мови С1.
Має постійні відрядження та поїздки до Німеччини, тож реальної практики з німецької мови, яку вона передає учням, предостатньо.
А щодо компетенцій педагога , то пані Наталія постійно проходить навчання, додаткові курси та тренінги на тему дитячої психології та підходів до дітей, має досвід успішної підготовки дітей до здачі міжнародних іспитів з німецької мови.
“Чим більше викладаю німецьку мову, тим більше відчуваю відповідальність. Відповідальність тому, що мені довірили маленькі душі, а я повинна створити людину, і не просто Людину, а грамотну Особистість. Як це зробити? Одвічне питання… Але мій досвід підказує мені, що я на правильному шляху.”

Illustration

Фейвор Онісіль Омоболаджі 

Учитель англійської мови
Пані Фейвор має профільну вищу освіту, педагогічний досвід, понад 5-ти років, як вчителя англійської мови та біології 
"Я люблю працювати з дітьми, розвивати їх знання та вміння, тому що, саме в ранньому віці формується особистість дітей і розуміння того, ким вони бачать себе в майбутньому.                         Академія Інтелекту дає можливість бути частиною становлення особистості дитини, і завдяки цьому я почуваю себе щасливою! "  

Illustration

Рудзевич Наталія

Учитель української мови та літератури

Пані Наталя має вищу педагогічну профільну освіту та досвід, а головне - неабике натхнення до професії.

“Вважаю, що головне в моїй роботі – це дати якісні знання учням, навчити їх вчитися, креативно мислити, шукати різні способи вирішення проблемного питання. Завжди намагаюся знайти підхід до учня, зрозуміти його, дати віру в те, що він може впоратися із завданням. Переконана, що ефективна робота вчителя полягає у вмінні скерувати дитину в необхідне русло, аби вона вже самостійно виконувала поставлені перед нею задачі.
Про себе впевнено можу сказати, що люблю те, чим займаюся.”

Illustration

Плішкіна Іванна

Учитель української мови і літератури

Педагогічне кредо: Складне зробити простим, а просте зробити цікавим.
“ На мою думку, найважливішим компонентом у роботі вчителя є вміння змотивувати учнів.Тому на уроках використовую сучасні мотиваційні прийоми.”

Пані Іванна має вищу педагогічну освіту та неабиякий досвід роботи вчителем, працювала над створенням довідників, написанням матеріалів до періодичних видань.

“Кожна дитина то є цілий світ! Можливо, перед нами майбутні
Тарас Шевченко чи Леся Українка, Амадей Моцарт чи Леонардо да Вінчі, Томас Едісон чи Стівен Спілберг, Міла Йовович чи Андрій Шевченко…. Завдання вчителя - не зламати дитину, а підтримати, спрямувати, зацікавити, розкрити потенціал та розвинути його.”

Illustration

Параєва Світлана

Учитель математики, фізики та інформатики
Пані Світлана має вищу фахову освіту і досвід викладання у школах та ВНЗ, більше 10-ти років.
Має науковий ступінь кандидата педагогічних наук, є співавтором та автором численних наукових статей, монографій та підручників.

Під керівництвом пані Світлани студенти брали участь: у конкурсах МАН та здобували перші місця; в українських та міжнародних конференціях, займали призові місця на профільних олімпіадах з програмування.

Пані Світлана багато вивчає науково-педагогічний досвід провідних шкіл Європи та США щодо формування дизайн-мислення учнів, впровадження інновацій в школах, методик ефективного навчання на базі досягнень сучасної когнітивістики.
На уроках застосовує проектне навчання, як дієвий засіб формування дизайн-мислення учнів.

Також пані Світлана постійно працює над вдосконаленням власної фахової компетентності, проходить числені тренінги та програми.
Має рівень володіння англійською мовою В1, що допомагає проводити інтегровані уроки з англійської мови та математики.

"Академія інтелекту, для мене - не просто школа, а місце, що дозволяє розвиватися учням і вчителям, середовище для постійного самовдосконалення і рефлексії.
Учням допомагаю усвідомити, що математика – це, з одного боку, потужний інструментарій для пізнання навколишнього світу, а з іншого - мова, якою говорить сучасна наука."

Illustration

Русанова Оксана

Учитель математики та фізики, STEM
Пані Оксана - це науковець та водночас креативний педагог.Має науковий ступінь кандидата технічних наук та звання доцента.Досвід роботи включає в себе викладання як у вищих навчальних закладах так і - у власному проєкті “ Дитячий науковий клуб ДНК”.
Також організовувала та проводила незабутні свята загальноміського маштабу з науковими квестами та іграми.Власні проєкти пані Оксани : організація наукових шоу “Весела наука. Запоріжжя”, “Дитячий клуб ДНК”, організація наукових ігор «Quest-lab», розробка власної гри “Таємна експедиція”
У пані Оксани величезний досвід наукової роботи, авторства та співавторства навчальних посібників, монографів та наукових статей.Має неабиякий досвід в дослідницькій діяльності та державних грантових наукових програмах, список публікацій в українських та міжнародних журналах, посібниках, виступала в ролі наукового експерта на конференціях та заходах.

Illustration

Петренко Ігор

Учитель історії, географії та права

Пан Ігор має вже педагогічний досвід більш ніж 16 років. Він залишається сучасним та прогресивним педагогом.

Учитель вищої категорії, має успішний досвід підготовки учнів до ЗНО, провів бiльше 25 тисяч урокiв з iсторii,права та географii.
На уроках застосовує технології формування критичного мислення учнів, навчає основ створення опорних конспектiв, працює з картами та таблицями.

“Працюю в “Академii Інтелекту” для того, щоб дiти полюбили iсторiю України та географiю, навчились аналiзувати минуле,сучасне та майбутне.”

Illustration

Головченко Наталія

Учитель хімії та біології
Пані Наталія - активний та спраглий до знань педагог.Постійно підвищує свою кваліфікацію, проходить додаткові курси та тренінги.Лауреат конкурсу «Якою я бачу нову школу Приірпіння» у 2017 році. Брала участь в щорічному освітньому саміті «Позитивні зрушення в освіті», успішно освоїла курси «Соціальні та емоційні компетентності XXI століття», «Критичне мислення для освітян».Має вищу педагогічну освіту та досвід роботи вчителем і репетитором з підготовки до ЗНО.
“Люблю вчитись сама і навчати інших. Обожнюю дітей, тож професія вчителя мені підходить ідеально.Вважаю, що успішний той вчитель, який сам постійно навчається, сучасні діти потребують нових знань і навичок, а також підходів у навчанні, для того щоб вони змогли бути успішними у майбутньому. Вибрала «Академію Інтелекту», бо ця школа відповідає всім сучасним критеріям щодо освіти та розвитку дітей.”

Illustration

Калашнікова Тетяна

Учитель мистецтва, керівник гуртка з живопису

Пані Тетяна однозначно найтворчий педагог в Академії, що вміє захопити мистецтвом та творчістю всіх - від великих до малих"

"Показуючи дітям полотна великих геніїв, я очікую, що вони стануть помічати прекрасне у навколишньому світі, бачитимуть гарне у своїй і чужій роботах, відчуватимуть настрій і - як результат - розбудять свою фантазію. Слухаючи складну велику музику, вони з часом навчаться не пускати в себе пусте. Тоді для них небо із заходом сонця зможе стати джерелом сили і світлих думок, а море - символом натхнення та колискою нових ідей. Торкаючись філософських тем на уроках, ми випробуємо світ на міцність. Я знаю, що освічена людина може бути щасливішою завдяки розширенню своїх меж, прагненню до прояву себе в цьому світі".

Illustration

Лук’яненко Юлія

Учитель з хореографії, Керівник хореографічного ансамблю

Пані Юлія - талановитий та досвідчений професіонал, що заряджає своєю пристрастю до танців всіх навкруги.

ЇЇ професійні досягнення та звання вражають: балетмейстер-постановник, хореограф-педагог, генеральний директор Всеукраїнського Кубка з хореографічних дисциплін «Ukrainian dance cup», генеральний директор Всеукраїнського дитячого fashion проєкту «StarKids». Головний організатор проєкту «Віденський бал». Керівник групи, тренер збірної України на чемпіонаті світу Іспанія 2018.
“Не талановитих дітей не буває, кожна дитина унікальна! Вважаю, що вчитель - це покликання. А любов до дітей - це основа роботи з дітьми. Моє кредо по життю: "Я не намагаюся бути першою, але хочу бути кращою".

Illustration

Голосов Олег

Учитель фізичного виховання
Пан Олег має профільну вищу освіту за фахом вчителя фізичної культури та вчителя молодших класів.Також має загальний досвід роботи більше 20-ти років, як вчитель з фізичної культури та інструктор зі спортивного більярду.
"В своїй роботі ставлю за мету виховувати в дітях не тільки фізичні, а й морально-вольові якості людини. В "Академії Інтелекту" я зустрівся з новим колективом, який мене дуже вразив. Тут дружня команда, яку очолюють професіональні керівники. Кожен вчитель на своєму місці. Для дітей та педагогів створені гарні умови, що позитивно впливає на навчальний процес та здобуття дітьми якісної освіти."

Illustration

Олексюк Лілія

Учитель інформатики, 2-ї половини дня
Пані Лілія має вищу профільну освіту та педагогічний стаж майже 25-ть років.Має звання викладача-методиста, численні грамоти та відзнаки за участь у профільних проєктах, конкурсах та конференціях.
На заняттях використовує сучасні методи навчання: груповий(колективний) метод, веб-квест, метод індивідуалізації процесу навчання, ігрові технології навчання, інтерактивне навчання, мультимедійні та мережеві технології.
"Мені подобається працювати в Академії Інтелекту тому, що це сучасний навчальний заклад, де все базується на цінностях: справжні, творчі та вільні учні, а також три складові навчання: фізична, емоційна та інтелектуальна."

Illustration

Богдан Ольга

Учитель 2-ї половини дня
 Пані Ольга має вищу освіту за спеціальністю "Практична психологія" та успішний досвід роботи з дітьми більше 8-ми років.
В роботі з дітьми пані Ольга використовує свої практичні знання та навички, щоб знайти підхід до кожної дитини, а за необхідності допомогти дитині краще та легше засвоювати навчальний матеріал.
"В Академії Інтелекту мене надихають діти та наш професійний колектив. Приємно бути частиною такої дружної сім'ї."

Illustration

Федорчук Володимир

Учитель 2-ї половини дня

Пан Володимир має вищу профільну педагогічну освіту та наснагу до нових знань та професійного росту.
У роботі з учнями використовує новітні технології, захоплюється ІТ технологіями та технічними дисциплінами.

Illustration

Стребкова Надія

Учитель 2-ї половини дня
 Пані Надія молодий та вже досвідчений спеціаліст. Має вищу педагогічну освіту, досвід роботи близько 3-х років та бажання рости і розвиватись у професії.

"Я тільки на початку свого педагогічного шляху. Рада допомагати дітям орієнтуватись та розуміти навчальну програму, виконувати шкільні завдання з цікавістю та задоволенням."