Пн - Пт, 8.00 -19.00

(068) 283 87 40

(066) 129 42 75

Вступ 1 клас 2020

Пн - Пт, 8.00 -19.00

(068) 283 87 40

(066) 129 42 75

Вступ 1 клас 2020

Наші педагоги

Наша гордість - вчителі! У нас працюють лише ентузіасти своєї справи та високваліфіковані професіонали. 
Щодня команда працює над своїм професійним зростанням і впроваджує найкращі новітні методики та практики у педагогіці. Кожен учитель має простір для власного самовираження і водночас перебуває під супроводом кваліфікованого освітнього технолога, що задає загальний напрямок та темп освітньому процесу в "Академії Інтелекту". Ми разом навчаємось новим технологіям та методам і всією командою педагогів досягаємо мети: надаємо грунтовну академічну освіту нашим учням та вихованцям.

Illustration

Сілкіна Наталія

Директор, старший методист з іноземних мов

Пані Наталя має досвід педагогічної роботи більше ніж 20 років, величезну любов до дітей та вивчення мов.
З англійської мови має навіть свою авторську методику викладання, котру успішно реалізовано в Академії Інтелекту.

Рівень володіння англійською підтверджений численними сертифікатами та курсами ( British College course
,American English course: advanced level, Cambridge teaching course: Cambridge assessment centre, FCE test)

"Академія для мене - це насамперед діти! А діти - це моє натхнення!"

Illustration

Солдатова Ірина

Завуч з навчальної частини, освітній технолог
Пані Ірина спеціаліст високого рівня з 30-ти річним досвідом роботи в приватних та державних навчальних установах.Пані Ірина - сердце всього педагогічного колективу, що надихає, підтримує та керує усім навчальним процесом школи “Академії Інтелекту”.
Пані Ірина має досвід роботи вчителем та 20-ти річний досвід роботи завучем. Має педагогічні звання “старший учитель” , “учитель-методист”. Постійно вдосконалює свої знання, завжди в пошуку нових методик у навчанні, Сертифікований спеціаліст з ”Прав людини в освітньому просторі”, “Недискримінаційного підходу в навчанні”, “Освітніх елементів критичного мислення”.

Illustration

Думенко Наталія

Керуюча структурним підрозділом “Академія Інтелекту Kids”

Пані Наталія одночасно душа та серце нашого дитячого садочку.
Дипломований психолог, педагог та досвідчений керівник, вона завжди знає як створити найкращі умови для кожного вихованця.
Має великий досвід психологічного консультування, вирішення кризових ситуацій, роботи з дітьми та підлітками, тож всі набуті навики використовує в своїй щоденній роботі з дітьми, педагогами та при необхідності з батьками.

Illustration

Мальована Ольга

Учитель початкових класів
Пані Ольга - справжній професіонал своєї справ. Як вчитель початкових класів вона добра, чуйна. До неї прислухаються діти, поважають батьки та колеги.
Пані Ольга має 36 років педагогічного стажу, вищу категорію та звання старшого вчителя.ЇЇ учні неодноразово перемагали у всеукраїнських олімпіадах та конкурсах.Вже декілька років являється сертифікованим педагогом за проєктом “Інтелект України”.Постійно проходить додаткові навчання та вдосконалюється як спеціаліст.Головний результат її плідної роботи - це досвідчені учні, котрих вона якісно готує до середньої школи.

Illustration

Калюжна Людмила

Учитель початкових класів
Пані Людмила - професіонал своєї справи з величезним серцем та душею.Має профільну вищу вищу освіту та майже 20 років педагогічного стажу.Пані Людмила - креативний та різносторонній педагог, має досвід роботи методистом закладу Будинку культури та керівника творчого гуртка, організовувала та проводила культурно освітні проекти, зі своїми учнями та вихованцями брала участь у різних конкурсах, де неодноразово ставали переможцями.І всі свої знання та вміння зараз передає дітям. 
"Перший наш свідомий і глобальний вибір - вибір професії. Любов до дітей визначила мою професію одразу.Разом з дітьми по-новому навчаюсь, навчаюсь у дітей бути відкритою, навчаюсь у них вмінню радіти, вмінню нестандарто мислити, вмінню просто жити!!!”

Illustration

Грищенко Світлана

Учитель початкових класів

Пані Світлана має вищу профільну педагогічну освіту та величезну наснагу до самоосвіти й вивчення нових методик у педагогіці.
Останні роки вивчала та досліджувала тему: ''Розвиток критичного мислення молодших школярів''.
У своїй роботі використовує інтегровані заняття, колективні та індивідуальні методи проектів на уроках.
Пані Світлана твоча особистість і спонукає до цього своїх учнів.

“Мені подобається займатися з дітьми,розкривати їхній потенціал,розвиваючи при цьому їхнє критичне мислення та творче бачення світу.”

Illustration

Рудзевич Наталія

Учитель української мови та літератури

Пані Наталя має вищу педагогічну профільну освіту та досвід, а головне - неабике натхнення до професії.

“Вважаю, що головне в моїй роботі – це дати якісні знання учням, навчити їх вчитися, креативно мислити, шукати різні способи вирішення проблемного питання. Завжди намагаюся знайти підхід до учня, зрозуміти його, дати віру в те, що він може впоратися із завданням. Переконана, що ефективна робота вчителя полягає у вмінні скерувати дитину в необхідне русло, аби вона вже самостійно виконувала поставлені перед нею задачі.
Про себе впевнено можу сказати, що люблю те, чим займаюся.”

Illustration

Плішкіна Іванна

Учитель української мови і літератури

Педагогічне кредо: Складне зробити простим, а просте зробити цікавим.
“ На мою думку, найважливішим компонентом у роботі вчителя є вміння змотивувати учнів.Тому на уроках використовую сучасні мотиваційні прийоми.”

Пані Іванна має вищу педагогічну освіту та неабиякий досвід роботи вчителем, працювала над створенням довідників, написанням матеріалів до періодичних видань.

“Кожна дитина то є цілий світ! Можливо, перед нами майбутні
Тарас Шевченко чи Леся Українка, Амадей Моцарт чи Леонардо да Вінчі, Томас Едісон чи Стівен Спілберг, Міла Йовович чи Андрій Шевченко…. Завдання вчителя - не зламати дитину, а підтримати, спрямувати, зацікавити, розкрити потенціал та розвинути його.”

Illustration

Джозеф Джонсон

Учитель англійської, програм “Фінансова грамотність” та “Математика англійською мовою”, “Інформаційні технології”

Має педагогічний досвід у викладанні та проведенні індивідуальних занять з англійської мови.
Має 5 наукових нагород за перемогу у конкурсах районного та загальнонаціонального значення за кращі технологічні винаходи.
А у вільний від учнів час грає на піаніно.

“Мені подобається працювати в Академії тому, що я бачу тут багатьох талановитих дітей, котрі готові вчитися та відкриватися для вражень, ділитися своїми ідеїми. Мені подобається передавати їм свої знання, щоб допомогти їм стати відповідальними розумними дорослими.”

Illustration

Ковтун Вікторія

Учитель математики та інформатики

Пані Вікторія - молодий та вже досвідчений педагог, має профільну вищу освіту, досвід роботи з дітьми. Активно бере участь в науковому житті країни, зокрема є участником більш ніж 10 профільних конференцій та семінарів.

“Мені подобається працювати в школі тому, що тут кожен день не схожий на попередній. Життя в школі «вирує і б'є ключем», постійно треба поспішати, спішити дарувати свою енергію, знання, вміння учням. Бути вчителем - означає не тільки навчати, а й самому постійно вчитися, вдосконалюватися, йти в ногу з часом. І головне, бути цікавим для своїх учням.”

Illustration

Петренко Ігор

Учитель історії, географії та права

Пан Ігор має вже педагогічний досвід більш ніж 16 років. Він залишається сучасним та прогресивним педагогом.

Учитель вищої категорії, має успішний досвід підготовки учнів до ЗНО, провів бiльше 25 тисяч урокiв з iсторii,права та географii.
На уроках застосовує технології формування критичного мислення учнів, навчає основ створення опорних конспектiв, працює з картами та таблицями.

“Працюю в “Академii Інтелекту” для того, щоб дiти полюбили iсторiю України та географiю, навчились аналiзувати минуле,сучасне та майбутне.”

Illustration

Бондаренко Максим

Педагог англійської та німецької мов

Пан Максим має вищу педагогічну освіту, досвід роботи вчителем у Німеччині та неабиякий досвід репетиторства.
Тривалий час займався волотерством, тож набуті цінності взаємодопомоги та підтримки зараз передає своїм учням.

Пан Максим творча особистість:гарно грає на гітарі та вміє домовлятись з дітьми.
В “Академії Інтелекту” його надихають на роботу діти, колеги та навколишній ліс.

Illustration

Циглер Наталія

Учитель німецької мови

Пані Наталія має вищу профільну освіту, володіння мовою підтверджено сертифікацією у австрійському педагогічному університеті. Рівень володіння мови С1.
Має постійні відрядження та поїздки до Німеччини, тож реальної практики з німецької мови, яку вона передає учням, предостатньо.
А щодо компетенцій педагога , то пані Наталія постійно проходить навчання, додаткові курси та тренінги на тему дитячої психології та підходів до дітей, має досвід успішної підготовки дітей до здачі міжнародних іспитів з німецької мови.
“Чим більше викладаю німецьку мову, тим більше відчуваю відповідальність. Відповідальність тому, що мені довірили маленькі душі, а я повинна створити людину, і не просто Людину, а грамотну Особистість. Як це зробити? Одвічне питання… Але мій досвід підказує мені, що я на правильному шляху.”

Illustration

Русанова Оксана

Учитель математики та фізики, STEM

Пані Оксана - це науковець та водночас креативний педагог.
Має науковий ступінь кандидата технічних наук та звання доцента.
Досвід роботи включає в себе викладання як у вищих навчальних закладах так і - у власному проєкті “ Дитячий науковий клуб ДНК”.

Також організовувала та проводила незабутні свята загальноміського маштабу з науковими квестами та іграми.
Власні проєкти пані Оксани : організація наукових шоу “Весела наука. Запоріжжя”, “Дитячий клуб ДНК”, організація наукових ігор «Quest-lab», розробка власної гри “Таємна експедиція”

У пані Оксани величезний досвід наукової роботи, авторства та співавторства навчальних посібників, монографів та наукових статей.
Має неабиякий досвід в дослідницькій діяльності та державних грантових наукових програмах, список публікацій в українських та міжнародних журналах, посібниках, виступала в ролі наукового експерта на конференціях та заходах.

Illustration

Головченко Наталія

Учитель хімії та біології
Пані Наталія - активний та спраглий до знань педагог.Постійно підвищує свою кваліфікацію, проходить додаткові курси та тренінги.Лауреат конкурсу «Якою я бачу нову школу Приірпіння» у 2017 році. Брала участь в щорічному освітньому саміті «Позитивні зрушення в освіті», успішно освоїла курси «Соціальні та емоційні компетентності XXI століття», «Критичне мислення для освітян».Має вищу педагогічну освіту та досвід роботи вчителем і репетитором з підготовки до ЗНО.
“Люблю вчитись сама і навчати інших. Обожнюю дітей, тож професія вчителя мені підходить ідеально.Вважаю, що успішний той вчитель, який сам постійно навчається, сучасні діти потребують нових знань і навичок, а також підходів у навчанні, для того щоб вони змогли бути успішними у майбутньому. Вибрала «Академію Інтелекту», бо ця школа відповідає всім сучасним критеріям щодо освіти та розвитку дітей.”

Illustration

Калашнікова Тетяна

Учитель мистецтва, керівник гуртка з живопису

Пані Тетяна однозначно найтворчий педагог в Академії, що вміє захопити мистецтвом та творчістю всіх - від великих до малих"

"Показуючи дітям полотна великих геніїв, я очікую, що вони стануть помічати прекрасне у навколишньому світі, бачитимуть гарне у своїй і чужій роботах, відчуватимуть настрій і - як результат - розбудять свою фантазію. Слухаючи складну велику музику, вони з часом навчаться не пускати в себе пусте. Тоді для них небо із заходом сонця зможе стати джерелом сили і світлих думок, а море - символом натхнення та колискою нових ідей. Торкаючись філософських тем на уроках, ми випробуємо світ на міцність. Я знаю, що освічена людина може бути щасливішою завдяки розширенню своїх меж, прагненню до прояву себе в цьому світі".

Illustration

Лук’яненко Юлія

Учитель з хореографії, Керівник хореографічного ансамблю

Пані Юлія - талановитий та досвідчений професіонал, що заряджає своєю пристрастю до танців всіх навкруги.

ЇЇ професійні досягнення та звання вражають: балетмейстер-постановник, хореограф-педагог, генеральний директор Всеукраїнського Кубка з хореографічних дисциплін «Ukrainian dance cup», генеральний директор Всеукраїнського дитячого fashion проєкту «StarKids». Головний організатор проєкту «Віденський бал». Керівник групи, тренер збірної України на чемпіонаті світу Іспанія 2018.
“Не талановитих дітей не буває, кожна дитина унікальна! Вважаю, що вчитель - це покликання. А любов до дітей - це основа роботи з дітьми. Моє кредо по життю: "Я не намагаюся бути першою, але хочу бути кращою".

Illustration

Джевага Олександр

Учитель фізичного виховання, керівник футбольного гуртка
Має профільну вищу освіту, любов до спорту та дітей.Вміє зацікавити дітей спортом та вести до мети.У Олександра неабиякий талант до футболу, тож в Академії завдяки йому успішно працює футбольна секціями зі своїми невеличкими перемогами., 
Спортивні досягнення: двократний переможець Чернігівської області з футболу. Настільний теніс серед навчальних закладів.
“Подобається працювати в напрямі розвитку спорту та футболу. Академія Інтелекту надає таку можливість та сприяє цьому”

Illustration

Федорчук Володимир

Учитель 2-ї половини дня

Пан Володимир має вищу профільну педагогічну освіту та наснагу до нових знань та професійного росту.
У роботі з учнями використовує новітні технології, захоплюється ІТ технологіями та технічними дисциплінами.

Illustration

Добрянська Ангеліна

Учитель 2-ї половини дня

Пані Ангеліна сучасна та наполеглива, її поважають діти, батьки та колеги.
"Кожен день, працюючи з дітьми, я надихаюсь та радію, що можу зробити внесок у кожного з них. Вже два роки Академія Інтелекту - моя друга сім‘я та чудове місце для реалізації себе. Для мене найкраща винагорода це коли діти та їх батьки з усмішкою згадують щасливі роки, проведені в Академії."