Пн - Пт, 8.00 -19.00

(068) 283 87 40


Вступ 1 клас 2021

Пн - Пт, 8.00 -19.00

(068) 283 87 40


Вступ 1 клас 2021

Illustration

Школа Академії Інтелекту

«Академія інтелекту» – це школа повного дня. Учні 1-11 класів отримують ґрунтовні академічні знання та поглиблено вивчають англійську та німецьку мови. Навчальний процес направлений на розуміння матеріалу, його практичне застосування та розвиток компетентностей XXI сторіччя. Професійні педагоги використовують лише сучасні методики викладання.Крім високих стандартів навчання, ми приділяємо особливу увагу фізичному, психологічному та творчому розвитку дитини. Наповненість класів до 16 учнів, тому вчитель зможе приділити увагу кожному.Щоранку дітей зустрічає куратор, який супроводжує їх до класу, а потім до творчого або спортивного гуртка та пильно слідкує за безпекою під час прогулянки.Ця людина також слідкує за успішністю учнів, підтримує гармонійний психологічний клімат у класі та допомагає вирішувати організаційні питання.

Система навчання

 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  Основна програма

  1-6 класи навчаються за програмою "Інтелект України", що вже неодноразово показала чудові результати у її випускників.Контент для уроків в 7-11 класах створюється командою методистів та вчителів на основі сучасних навчальних програм та згідно держстандарту.

 • Вивчення англійської та німецької мов

  Поглиблена програма вивчення англійської мови з 1-го класу за офіційною програмою Cambridge Center, з можливістю здавати міжнародні екзамени та отримати сертифікат від Cambridge Assessment Grade. Вивчення німецької мови починається у учнів з 2-го класу.

 • Додаткові заняттята секції

  Спортивні та творчі гуртки для різнобічного розвитку дітей.Створення сприятливих умов для розкриття талантів та виявлення уподобань кожної дитини.

 • Виконання домашніх завдань

  В спеціально відведенний час під супроводом педагогів та кураторів дня. Вдома наші учні відпочивають після насиченого дня :)

 • Прогулянки на свіжому повітрі, читання у бібліотеці

  У розкладі дня обов'язковий час для відпочинку, спілкування з однолітками, прогулянок на свіжому повітрі серед зелені лісу.

Вартість навчання включає:

Illustration
 • Навчання за основною програмою
 • Вивчення іноземних мов
 • Заняття спортом
 • SEO AND WEB
  Розвиток soft skills
 • Індивідуальну траєкторію розвитку кожної дитини
 • Збалансоване 5-ти разове харчування

Секції та заняття

  Хореографія
  Айкідо
  Бокс
  Футбол
  Живопис
  Art Club
  Artboard 44
  STEM
  Шахи
  Робототехніка
  Розмовні клуби англійської та німецької

Що таке STEM та Art club?

STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).Заняття проходять по унікальній авторській програмі, що направлена на розвиток розумових та пізнавальних якостей учнів, математичну грамотність, компетентності в природничих науках та технологіях.
Art club - це пізнання світу та розвиток ключових навиків через мистецтво та творчість.Наші уроки живопису проходять по блокам: теорія, розвиток креативного мислення, практичне застосування.Олійні майстер-класи та творча студія Craft дозволяють розкрити творчий потенціал кожної дитини.