Picture about the company

Концепція

«Академія інтелекту» – це школа повного дня. Учні 1-11 класів навчаються згідно державної програми, а також мають можливість отримати поглиблені знання англійської та німецької мов. Навчальний процес направлений насамперед на розуміння матеріалу, а не лише на запам’ятовування. Тому ми застосовуємо лише сучасні методики викладання.Крім високих стандартів навчання, ми приділяємо особливу увагу психологічному та творчому розвитку дитини. У класі навчаються всього до 16 учнів, тому вчитель зможе приділити увагу кожному!Щоранку дітей зустрічає куратор, який супроводжує їх до класу, а потім до творчого або спортивного гуртка та пильно слідкує за безпекою під час прогулянки.За успішністю учнів слідкує класний керівник. Ця людина також підтримує гармонійний психологічний клімат у класі та допомагає вирішувати організаційні питання. 

Система навчання

 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  Основна програма

   Контент для уроків створюється командою методистів та вчителів на основі державною програми. Викладається на українській мові.

 • Вивчення англійської та німецької мов

  Посилена программа по вивченню іноземних мов, що доповнена додатковими інтерактивними заняттями та розмовними клубами.

 • Додаткові заняттята секції

  Спортивні та творчі гуртки для різнобічного розвитку дітей.Створення сприятливих умов для розкриття талантів та виявлення уподобань кожної дитини.

 • Виконання домашніх завдань

  В спеціально відведенний час під супроводом педагогів та кураторів дня. Вдома наші учні відпочивають після насиченого дня :)

 • Прогулянки на свіжому повітрі, читання у бібліотеці

  У розкладі дня обов'язковий час для відпочинку, спілкування з однолітками, прогулянок на свіжому повітрі серед зелені лісу.

Вартість навчання включає:

Illustration
 • Навчання
 • Вивчення іноземних мов
 • Заняття спортом
 • Сбалансоване 5-ти разове харчування
 • SEO AND WEB
  Індивідуальну роботу з кожною дитиною 
 • Супровід кураторів та психологів

Секції та заняття

Хореографія
Айкідо
Йога
Театральна студія
Живопис
Крафт/Творчість
Artboard 44
STEM
Шахи
Клуб журналістики
Розмовні клуби англійської та німецької

Клуб журналістики та медіаосвіти

Створити свій медіа-продукт - не проста справа. Та навіть наймолодші учасники клубу, а це учні 4-го класу, творять дива.Від сценарію до монтажу відеосюжетів - робота наших юних талантів. В нашому клубі учні навчаються розробці сценаріїв, операторській майстерності, вмінні організувати зйомку і змонтувати кадри так, щоб було цікаво глядачу.
Під час задуму сценарію - вони дискутують. Потім розвивають свій словниковий запас, виписуючи і відточуючи сюжетну лінію. Далі при розподілі функцій у знімальній групі пристосовуються до колективної праці. Далі - практикують у постановці, риториці, вмінню триматися перед камерою, комунікаційним технікам, а ще потроху вивчають напрямок SEO-маркетингу, рекламного дизайну та просування. Адже свій відеоканал потрібно вміти просувати в океані інтернету:)