Picture about the company

Концепція

«Академія інтелекту» – це школа повного дня. Учні 1-11 класів отримують ґрунтовні академічні знання та поглиблено вивчають англійську та німецьку мови. Навчальний процес направлений на розуміння матеріалу, його практичне застосування та розвиток компетентностей XXI сторіччя. Професійні педагоги використовують лише сучасні методики викладання.Крім високих стандартів навчання, ми приділяємо особливу увагу фізичному, психологічному та творчому розвитку дитини. Наповненість класів до 16 учнів, тому вчитель зможе приділити увагу кожному.Щоранку дітей зустрічає куратор, який супроводжує їх до класу, а потім до творчого або спортивного гуртка та пильно слідкує за безпекою під час прогулянки.Ця людина також слідкує за успішністю учнів, підтримує гармонійний психологічний клімат у класі та допомагає вирішувати організаційні питання. 

Система навчання

 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  Основна програма

  Контент для уроків створюється командою методистів та вчителів на основі сучасних навчальних програм. Викладання ведеться українською, англійською та німецькими.

 • Вивчення англійської та німецької мов

  Поглиблена програма вивчення іноземних мов, в основі якої лежить принцип наскрізних змістових ліній. Доповнена додатковими інтерактивними заняттями та розмовними клубами.

 • Додаткові заняттята секції

  Спортивні та творчі гуртки для різнобічного розвитку дітей.Створення сприятливих умов для розкриття талантів та виявлення уподобань кожної дитини.

 • Виконання домашніх завдань

  В спеціально відведенний час під супроводом педагогів та кураторів дня. Вдома наші учні відпочивають після насиченого дня :)

 • Прогулянки на свіжому повітрі, читання у бібліотеці

  У розкладі дня обов'язковий час для відпочинку, спілкування з однолітками, прогулянок на свіжому повітрі серед зелені лісу.

Вартість навчання включає:

Illustration
 • Навчання
 • Вивчення іноземних мов
 • Заняття спортом
 • Збалансоване 5-ти разове харчування
 • SEO AND WEB
  Індивідуальну роботу з кожною дитиною 
 • Супровід кураторів та психологів

Секції та заняття

  Хореографія
  Хортинг
  Кікбоксінг
  Футбол
  Живопис
  Крафт/Творчість
  Artboard 44
  STEM
  Шахи
  Клуб журналістики
  Розмовні клуби англійської та німецької

Клуб журналістики та медіаосвіти

Створити свій медіа-продукт - не проста справа. Та навіть наймолодші учасники клубу, а це учні 4-го класу, творять дива.Від сценарію до монтажу відеосюжетів - робота наших юних талантів. В нашому клубі учні навчаються розробці сценаріїв, операторській майстерності, вмінні організувати зйомку і змонтувати кадри так, щоб було цікаво глядачу.
Під час задуму сценарію - вони дискутують. Потім розвивають свій словниковий запас, виписуючи і відточуючи сюжетну лінію. Далі при розподілі функцій у знімальній групі пристосовуються до колективної праці. Далі - практикують у постановці, риториці, вмінню триматися перед камерою, комунікаційним технікам, а ще потроху вивчають напрямок SEO-маркетингу, рекламного дизайну та просування. Адже свій відеоканал потрібно вміти просувати в океані інтернету:)